برگزاری مراسم گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)

مراسم گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی در نمازخانه پردیس شهید بهشتی هرمزگان برگزار گردید.

 دکتر ضیایی سرپرست امور پردیس های استان در این مراسم امام خمینی را یک پدیده بی نظیر در قرنهای اخیر برشمردند و افزودند: امام از موضع و پایگاه دین و با تکیه بر هویت دینی ایرانیان ، بر مطالبات تاریخی آنان تاکید و توانستند در این راه اکثریت مردم ایران را در مبارزه علیه استبداد همراه نمایند .

وی ادامه دادند : امام با اراده قوی و برآمده از ایمان بالا در راه مبارزه ،هیچ تردیدی به خود راه نداد و با خودباوری و همراهی مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند .

سرپرست امور پردیس های استان با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی دستاورد بزرگ امام و انقلاب اسلامی است افزودند: حراست از جمهوری اسلامی و تقویت مبانی انقلاب اسلامی تنها در سایه وحدت همه جانبه مردم با  محوریت ولایت فقیه ممکن است .وی افزود: پشتیبانی از ولایت فقیه، توجه مسئولان به رفع مشکلات مردم و حفظ وحدت از جمله وصایای امام خمینی بود که همواره باید مورد توجه همگان قرار گیرد .

در ادامه حجة الاسلام قاسمی سرپرست دفتر نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان هرمزگان با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی به نقش ممتاز رهبر معظم انقلاب در هدایت و راهبری انقلاب اسلامی اشاره و افزودند: بحمدالله جمهوری اسلامی و رهبری مقام معظم رهبری توانسته است علیرغم توطئه های همه جانبه استکبار جهانی مسیر پیشرفت را طی نموده ونقطه امید مستضعفان جهان باشد.

قرائت آیاتی از کلام نورانی قرآن کریم، از دیگر برنامه های بیست و نهمین سالگرد بنیانگذار جمهوری اسلامی در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان بود.

 


| شناسه مطلب: 107230

تعداد بازدید: 166 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران