با حضور مدیرکل کتابخانه های استان و سرپرست استانی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد :

سومین نشست مشترک کتاب خوان توسط اداره کل کتابخانه ها و دانشگاه فرهنگیان

دوشنبه 96/10/4 با حضور دانشجویان و جمعی از اساتید و کارکنان و مسئولین پردیس های دانشگاه فرهنگیان هرمزگان نشست کتاب خوان در سالن اجتماعات پردیس شهید بهشتی بندرعباس برگزار گردید.

دکتر ضیایی سرپرست دانشگاه فرهنگیان هرمزگان یکی از راههای جذب و جلب افراد به مطالعه را برگزاری چنین نشست هایی عنوان کرد و با اعلام حمایت از این برنامه ها بیان داشت : از آنجاکه به علت محدودیت های اداره کل کتابخانه ها امکان برگزاری نشست مشترک کتابخوان در سال بیش از یک بار مقدور نیست، خواستار برنامه ریزی همکاران خود جهت اجرای این برنامه حداقل در هر ترم شدند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با تقدیر از همکاری اداره کل کتابخانه ها و برنامه ریزران این مراسم و دانشجویان و اساتید کتابخوان و حاضرین بر تلاش دانشجویان بر مطالعه بیشتر و انس با کتاب تاکید کرد.

آقای زینلی مدیرکل کتابخانه های استان با تقدیر از همکاری دانشگاه فرهنگیان در اجرای سه برنامه کتاب خوان خواستار استمرار این مراسم شدند و گزارشی از وضعیت مطالعه بیان داشتند.

در این نشست 6 نفر اقدام به ارائه کتاب با موضوع روان شناسی و آموزشی نمودند که  4 نفر از آنها دانشجوی دانشگاه فرهنگیان استان از پردیس های فاطمه الزهرا و شهید بهشتی و یکی از اساتید پردیس شهید بهشتی بودند.

و تقدیر از ارائه دهندگان پایان بخش مراسم بود.


| شناسه مطلب: 95246

تعداد بازدید: 154 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران